menu 
 

Wensink Lease

Aan elke auto hangt een prijskaartje. Maar u weet: de kosten per kilometer zijn veel belangrijker. Wensink Lease geeft advies over de leasevorm die het best past. En kijkt, terwijl u onderweg bent, continu hoe het nog beter kan. Want pas dan kunt u écht zorgeloos rijden.

Kilometerkostprijs

Wensink Lease brengt bedrijven in beweging. We doen meer dan alleen leaseauto’s leveren. Hoe kunt u bijvoorbeeld besparen op uw brandstofverbruik? En wat als iemand meer rijdt dan vooraf gedacht? Door uw voertuigen actief te monitoren, houden we grip op de kosten. En weet u zeker dat u uw wagenpark effectief inzet.


Kansen benutten

In elke situatie zien we kansen. En die kansen benutten we. Samen met u.


  • Kwaliteit: we bieden mooie leaseauto’s én denken mee over de lange termijn. 
  • Aandacht: we kijken continu hoe u de kosten per kilometer verder kunt verlagen. 
  • Netwerk: met vestigingen in heel Noord- en midden Nederland zijn we altijd dichtbij. 
  • Snelheid: vanuit onze kleinschaligheid spelen we snel in op uw vragen.


Betrokken mobiliteitspartner

Als onderdeel van Wensink Automotive B.V. is Wensink Lease een solide leasebedrijf. We leveren alle merken en beschikken over een eigen werkplaats voor onderhoud en reparatie. Dit maakt ons tot een betrokken en betrouwbare mobiliteitspartner. Aangenaam!

Vacatures Wensink Lease

Als jij houdt van het werk dat je doet en jezelf elke dag opnieuw durft uit te dagen, dan ben jij misschien wel dé persoon die wij zoeken. 


Op dit moment hebben wij géén openstaande vacature(s). 


Algemene voorwaarden

Bekijk hier de algemene voorwaarden die Wensink Lease hanteert. 

 

Medewerkers Wensink Lease

Hieronder vindt u een overzicht van de medewerkers van Wensink Lease. Zij staan voor u klaar om al uw vragen te beantwoorden. 


 






Erik van Gils
Directeur 
038-7000851
erik.van.gils@wensinklease.nl
 

 






Erwin Vos
Manager 
038-7000852
erwin.vos@wensinklease.nl         
    







Arnold Uyt den Bogaard
Accountmanager 
06-10936276
arnold.uyt.den.bogaard@wensinklease.nl








Floris Mulder
Accountmanager
06-15491148
floris.mulder@wensinklease.nl








Gert Blom
Medewerker Shortlease & Assurantie
038-7000856
gert.blom@wensinklease.nl
 






Linda Hekman
Medewerker Commerciële binnendienst
038-7000858
linda.hekman@wensinklease.nl








Sabrya de Zwaan
Medew. Commerciële binnendienst
038-7000850
sabrya.dezwaan@wensinklease.nl    







Marjan Jongema
Wagenparkbeheerder
038-7000857

marjan.jongema@wensinklease.nl








Frank Reuvecamp
Medewerker Financiën
038-7000855
frank.reuvecamp@wensinklease.nl


Wensink Lease | Zorgeloos op weg

Aan elke auto hangt een prijskaartje. Maar u weet: de kosten per kilometer zijn veel belangrijker. Wensink Lease geeft advies, zodat u zorgeloos op weg gaat.

Wensink Lease