menu 
 

Wensink Lease

Aan elke auto hangt een prijskaartje. Maar u weet: de kosten per kilometer zijn veel belangrijker. Wensink Lease geeft advies over de leasevorm die het best past. En kijkt, terwijl u onderweg bent, continu hoe het nog beter kan. Want pas dan kunt u ťcht zorgeloos rijden.

Kilometerkostprijs

Wensink Lease brengt bedrijven in beweging. We doen meer dan alleen leaseauto’s leveren. Hoe kunt u bijvoorbeeld besparen op uw brandstofverbruik? En wat als iemand meer rijdt dan vooraf gedacht? Door uw voertuigen actief te monitoren, houden we grip op de kosten. En weet u zeker dat u uw wagenpark effectief inzet.


Kansen benutten

In elke situatie zien we kansen. En die kansen benutten we. Samen met u.


  • Kwaliteit: we bieden mooie leaseauto’s ťn denken mee over de lange termijn. 
  • Aandacht: we kijken continu hoe u de kosten per kilometer verder kunt verlagen. 
  • Netwerk: met vestigingen in heel Noord- en midden Nederland zijn we altijd dichtbij. 
  • Snelheid: vanuit onze kleinschaligheid spelen we snel in op uw vragen.


Betrokken mobiliteitspartner

Als onderdeel van Wensink Automotive B.V. is Wensink Lease een solide leasebedrijf. We leveren alle merken en beschikken over een eigen werkplaats voor onderhoud en reparatie. Dit maakt ons tot een betrokken en betrouwbare mobiliteitspartner. Aangenaam!

Vacatures Wensink Lease

Als jij houdt van het werk dat je doet en jezelf elke dag opnieuw durft uit te dagen, dan ben jij misschien wel dť persoon die wij zoeken. Op dit moment hebben wij twee openstaande vacatures: 



Algemene voorwaarden

Bekijk hier de algemene voorwaarden die Wensink Lease hanteert. 

 

Medewerkers Wensink Lease

Hieronder vindt u een overzicht van de medewerkers van Wensink Lease. Zij staan voor u klaar om al uw vragen te beantwoorden. 


 






Erik van Gils
Directeur 
038-7000851
erik.van.gils@wensinklease.nl
 
 






Erwin Vos
Manager 
038-7000852
erwin.vos@wensinklease.nl         
    







Gert Blom
Medewerker shortlease & assurantie
038-7000856
gert.blom@wensinklease.nl







Floris Mulder
Accountmanager Noord
06-15491148
floris.mulder@wensinklease.nl








Ramon Klein Ovink
Accountmanager Midden
06-25751567
ramon.kleinovink@wensinklease.nl

 






Arnold Uyt den Bogaard
Accountmanager Zuid
06-10936276
arnold.uyt.den.bogaard@wensinklease.nl








Sabrya de Zwaan
Medew. CommerciŽle binnendienst
038-7000850
sabrya.dezwaan@wensinklease.nl  
 








Linda Hekman
Medew. CommerciŽle binnendienst
038-7000858
linda.hekman@wensinklease.nl









Marjan Jongema
Wagenparkbeheerder
038-7000857
marjan.jongema@wensinklease.nl

 






Frank Reuvecamp

Medewerker FinanciŽn
038-7000855
frank.reuvecamp@wensinklease.nl


   

Wensink Lease | Brengt ondernemers verder

Aan elke auto hangt een prijskaartje. Maar u weet: de kosten per kilometer zijn veel belangrijker. Wensink Lease geeft advies, zodat u zorgeloos op weg gaat.

Wensink Lease